Pomoc z językiem angielskim dla firm

Jeśli w firmie pękła rura, dzwoń do hydraulika. Jeśli masz mieć kontrolę ze skarbówki, czym prędzej sprowadź księgowego. A gdy potrzebujesz pomocy językowej, dzwoń do nas, gdyż pomoc językowa bee-line powstała właśnie dla Ciebie!

Pomoc językowa dla firm to w bee-line odpowiednik korepetycji dla dzieci, które zazwyczaj są organizowane przed klasówką czy maturą. Całe szczęście etap szkolny mamy już za sobą, ale czy Twojej firmie nie przydałyby się takie korepetycje? Szyta na miarę pomoc w dziedzinie Business English, gdy:

– trzeba zrobić projekt w języku angielskim, a Twój zespół potrzebuje asysty językowej,
– przyjeżdża szef z Londynu i naprawdę nie zaszkodziłoby Ci przećwiczyć prezentację po angielsku pod okiem specjalisty,
– chciałabyś/chciałbyś, żeby obsługa klienta wreszcie potrafiła przekierować angielskiego rozmówcę tam, gdzie trzeba i by nie przypominało to komedii Barei,
– potrzebujesz kilku godzin konwersacji przed wyjazdem służbowym, bo dawno nie używałeś języka mówionego.

To normalne, że w wielu sytuacjach czujesz się niepewnie i wątpisz w swoje umiejętności językowe, bo język angielski nie jest Twoim językiem ojczystym, a coraz częściej musisz go używać w pracy. To również normalne, że tworząc zespół do danego projektu, poziom językowy pracowników będzie nierówny i, często, niewystarczający. Czasami niewystarczający jest też zwykły kurs językowy Business English, bo życie w Twojej firmie jest nieprzewidywalne i zdarza się, że potrzebujesz pomocy nagle: jak fachowca do napraw lub korepetytora dla Twojego dziecka.

Jeśli:

  • zależy Ci na czasie,
  • chcesz konkretnej, dopasowanej do potrzeb Twoich, Twojego zespołu i firmy pomocy językowej,
  • pragniesz nabyć pewności w angielskim w sytuacjach zawodowych,
  • potrzebujesz językowego wsparcia przy projekcie, by móc się skupić na merytoryce,
  • Twoja firma jest zlokalizowana w Warszawie lub okolicach,

ta oferta jest dla Ciebie.

Pomoc językowa bee-line jest adresowana do wszystkich firm, od jednoosobowej działalności gospodarczej począwszy, na korporacjach skończywszy. W zależności od Twoich potrzeb, pomoc językowa może być jednorazowa i trwać 1 godzinę, może też polegać na regularnych spotkaniach w siedzibie Twojej firmy przez okres, np. 1 roku.

Zadzwoń do nas pod numer tel. 697423026, bo prostszej drogi do celu niż pomoc językowa bee-line nie znajdziesz nigdzie indziej.